JORNADA 1
11/10/2018 – 18:00: BUDUCNOST VOLI PODGORICA vs AX ARMANI EXCHANGE OLIMPIA MILAN
11/10/2018 – 19:00: CSKA MOSCOW vs FC BARCELONA LASSA
11/10/2018 – 20:00 PANATHINAIKOS ATHENS vs MACCABI FOX TEL AVIV
11/10/2018 – 21:00: REAL MADRID vs DARUSSAFAKA ISTANBUL
12/10/2018 – 19:00: KHIMKI MOSCOW vs REGION OLYMPIACOS PIRAEUS
12/10/2018 – 19:00: ZALGIRIS KAUNAS vs KIROLBET BASKONIA VITORIA GASTEIZ
12/10/2018 – 19:45: FENERBAHCE ISTANBUL vs HERBALIFE GRAN CANARIA
12/10/2018 – 20:30: FC BAYERN MUNICH vs ANADOLU EFES ISTANBUL
JORNADA 2
16/10/2018 – 19:15: DARUSSAFAKA ISTANBUL vs BUDUCNOST VOLI PODGORICA
16/10/2018 – 20:05: MACCABI FOX TEL AVIV vs CSKA MOSCOW
16/10/2018 – 20:30 : FC BAYERN MUNICH vs PANATHINAIKOS ATHENS
16/10/2018 – 21:00: HERBALIFE GRAN CANARIA vs FC BARCELONA LASSA
17/10/2018 – 19:30: ANADOLU EFES ISTANBUL vs ZALGIRIS KAUNAS
17/10/2018 – 19:45 FENERBAHCE ISTANBUL vs KHIMKI MOSCOW REGION
17/10/2018 – 20:45: AX ARMANI EXCHANGE OLIMPIA MILAN vs REAL MADRID
17/10/2018 – 20:30: KIROLBET BASKONIA VITORIA GASTEIZ vs OLYMPIACOS PIRAEUS
JORNADA 3
18/10/2018 – 19:00: BUDUCNOST VOLI PODGORICA vs MACCABI FOX TEL AVIV
18/10/2018 – 19:00: CSKA MOSCOW vs DARUSSAFAKA ISTANBUL
18/10/2018 – 20:00: PANATHINAIKOS ATHENS vs HERBALIFE GRAN CANARIA
18/10/2018 – 21:00: FC BARCELONA LASSA vs FC BAYERN MUNICH
19/10/2018 – 19:00: KHIMKI MOSCOW REGION vs ANADOLU EFES ISTANBUL
19/10/2018 – 19:00: ZALGIRIS KAUNAS vs FENERBAHCE ISTANBUL
19/10/2018 – 20:00: OLYMPIACOS PIRAEUS vs AX ARMANI EXCHANGE OLIMPIA MILAN
19/10/2018 – 21:00: REAL MADRID vs KIROLBET BASKONIA VITORIA GASTEIZ
JORNADA 4
25/10/2018 – 19:30: ANADOLU EFES ISTANBUL vs FENERBAHCE ISTANBUL
25/10/2018 – 20:00: OLYMPIACOS PIRAEUS vs MACCABI FOX TEL AVIV
25/10/2018 – 20:45: AX ARMANI EXCHANGE OLIMPIA MILAN vs KHIMKI MOSCOW REGION
25/10/2018 – 21:00: REAL MADRID vs BUDUCNOST VOLI PODGORICA
26/10/2018 – 19:15: DARUSSAFAKA ISTANBUL vs FC BARCELONA LASSA
26/10/2018 – 20:00: PANATHINAIKOS ATHENS vs ZALGIRIS KAUNAS
26/10/2018 – 20:30: FC BAYERN MUNICH vs KIROLBET BASKONIA VITORIA GASTEIZ
26/10/2018 – 21:30: HERBALIFE GRAN CANARIA vs CSKA MOSCOW
JORNADA 5
1/11/2018 – 19:00: CSKA MOSCOW VS OLYMPIACOS PIRAEUS
1/11/2018 – 19:45 FENERBAHCE ISTANBUL vs FC BAYERN MUNICH
1/11/2018 – 21:00 FC BARCELONA LASSA vs MACCABI FOX TEL AVIV
2/11/2018 – 17:00 KHIMKI MOSCOW REGION vs HERBALIFE GRAN CANARIA
2/11/2018 – 19:00 BUDUCNOST VOLI PODGORICA vs PANATHINAIKOS ATHENS
2/11/2018 – 20:00 ZALGIRIS KAUNAS vs REAL MADRID
2/11/2018 20:30 KIROLBET BASKONIA VITORIA GASTEIZ vs DARUSSAFAKA ISTANBUL
2/11/2018 20:45 AX ARMANI EXCHANGE OLIMPIA MILAN vs ANADOLU EFES ISTANBUL
JORNADA 6
8/11/2018 20:00 FC BAYERN MUNICH vs DARUSSAFAKA ISTANBUL
8/11/2018 20:05 MACCABI FOX TEL AVIV vs REAL MADRID
8/11/2018 20:45 AX ARMANI EXCHANGE OLIMPIA MILAN vs CSKA MOSCOW
8/11/2018 20:45 HERBALIFE GRAN CANARIA vs ANADOLU EFES ISTANBUL
9/11/2018 18:00 KHIMKI MOSCOW REGION vs FC BARCELONA LASSA
9/11/2018 19:00 BUDUCNOST VOLI PODGORICA vs ZALGIRIS KAUNAS
9/11/2018 19:00 PANATHINAIKOS ATHENS vs OLYMPIACOS PIRAEUS
9/11/2018 20:30 KIROLBET BASKONIA VITORIA GASTEIZ vs FENERBAHCE ISTANBUL
JORNADA 7
15/11/2018 20:15 DARUSSAFAKA ISTANBUL vs AX ARMANI EXCHANGE OLIMPIA MILAN
15/11/2018 19:00 BUDUCNOST VOLI PODGORICA vs KIROLBET BASKONIA VITORIA GASTEIZ
15/11/2018 19:00 OLYMPIACOS PIRAEUS vs FENERBAHCE ISTANBUL
15/11/2018 20:30 FC BAYERN MUNICH vs CSKA MOSCOW
15/11/2018 21:00 REAL MADRID vs KHIMKI MOSCOW REGION
16/11/2018 19:30 ANADOLU EFES ISTANBUL vs PANATHINAIKOS ATHENS
16/11/2018 19:00 ZALGIRIS KAUNAS vs FC BARCELONA LASSA
16/11/2018 21:00 HERBALIFE GRAN CANARIA vs MACCABI FOX TEL AVIV
JORNADA 8
20/11/2018 19:00 ANADOLU EFES ISTANBUL vs MACCABI FOX TEL AVIV
20/11/2018 19:00 FENERBAHCE ISTANBUL vs DARUSSAFAKA ISTANBUL
20/11/2018 20:30 FC BAYERN MUNICH vs OLYMPIACOS PIRAEUS
20/11/2018 21:00 REAL MADRID vs HERBALIFE GRAN CANARIA
21/11/2018 18:00 CSKA MOSCOW vs ZALGIRIS KAUNAS
JORNADA 9
22/11/2018 20:15 DARUSSAFAKA ISTANBUL vs ANADOLU EFES ISTANBUL
22/11/2018 19:00 OLYMPIACOS PIRAEUS vs REAL MADRID
22/11/2018 20:05 MACCABI FOX TEL AVIV vs FENERBAHCE ISTANBUL
22/11/2018 20:30 HERBALIFE GRAN CANARIA vs FC BAYERN MUNICH
23/11/2018 19:90 ZALGIRIS KAUNAS vs KHIMKI MOSCOW REGION
23/11/2018 20:30 KIROLBET BASKONIA VITORIA GASTEIZ vs PANATHINAIKOS ATHENS
23/11/2018 19:30 BUDUCNOST VOLI PODGORICA vs CSKA MOSCOW
23/11/2018 21:00 FC BARCELONA LASSA vs AX ARMANI EXCHANGE OLIMPIA MILAN
JORNADA 10
29/11/2018 19:15 DARUSSAFAKA ISTANBUL vs HERBALIFE GRAN CANARIA
29/11/2018 19:00 ZALGIRIS KAUNAS vs AX ARMANI EXCHANGE OLIMPIA MILAN
29/11/2018 20:00 OLYMPIACOS PIRAEUS vs BUDUCNOST VOLI PODGORICA
29/11/2018 20:05 MACCABI FOX TEL AVIV vs FC BAYERN MUNICH
29/11/2018 21:00 REAL MADRID vs CSKA MOSCOW
30/11/2018 18:00 KHIMKI MOSCOW REGION vs PANATHINAIKOS ATHENS
30/11/2018 19:30 ANADOLU EFES ISTANBUL vs KIROLBET BASKONIA VITORIA GASTEIZ
30/11/2018 21:00 FC BARCELONA LASSA vs FENERBAHCE ISTANBUL
JORNADA 11
6/12/2018 19:15 DARUSSAFAKA ISTANBUL vs MACCABI FOX TEL AVIV
6/12/2018 19:00 BUDUCNOST VOLI PODGORICA vs FC BARCELONA LASSA
6/12/2018 19:00 ZALGIRIS KAUNAS vs OLYMPIACOS PIRAEUS
6/12/2018 20:30 FC BAYERN MUNICH vs KHIMKI MOSCOW REGION
6/12/2018 20:45 AX ARMANI EXCHANGE OLIMPIA MILAN vs HERBALIFE GRAN CANARIA
7/12/2018 18:30 ANADOLU EFES ISTANBUL vs REAL MADRID
7/12/2018 20:30 KIROLBET BASKONIA VITORIA GASTEIZ vs CSKA MOSCOW
7/12/2018 20:30 PANATHINAIKOS ATHENS vs FENERBAHCE ISTANBUL
JORNADA 12
13/12/2018 18:00 CSKA MOSCOW vs KHIMKI MOSCOW REGION
13/12/2018 19:45 FENERBAHCE ISTANBUL vs AX ARMANI EXCHANGE OLIMPIA MILAN
13/12/2018 20:00 OLYMPIACOS PIRAEUS vs ANADOLU EFES ISTANBUL
13/12/2018 20:05 MACCABI FOX TEL AVIV vs KIROLBET BASKONIA VITORIA GASTEIZ
13/12/2018 21:00 REAL MADRID vs FC BARCELONA LASSA
14/12/2018 20:30 FC BAYERN MUNICH vs ZALGIRIS KAUNAS
14/12/2018 20:30 PANATHINAIKOS ATHENS vs DARUSSAFAKA ISTANBUL
14/12/2018 21:00 HERBALIFE GRAN CANARIA vs BUDUCNOST VOLI PODGORICA
JORNADA 13
18/12/2018 18:30 ANADOLU EFES ISTANBUL vs BUDUCNOST VOLI PODGORICA
18/12/2018 19:45 FENERBAHCE ISTANBUL vs CSKA MOSCOW
18/12/2018 21:00 FC BARCELONA LASSA vs OLYMPIACOS PIRAEUS
18/12/2018 21:00 HERBALIFE GRAN CANARIA vs KIROLBET BASKONIA VITORIA GASTEIZ
19/12/2018 18:15 DARUSSAFAKA ISTANBUL vs ZALGIRIS KAUNAS
19/12/2018 20:05 MACCABI FOX TEL AVIV vs KHIMKI MOSCOW REGION
19/12/2018 20:45 AX ARMANI EXCHANGE OLIMPIA MILAN vs FC BAYERN MUNICH
19/12/2018 21:00 REAL MADRID vs PANATHINAIKOS ATHENS
JORNADA 14
20/12/2018 18:00 CSKA MOSCOW vs ANADOLU EFES ISTANBUL
20/12/2018 19:00 BUDUCNOST VOLI PODGORICA vs FENERBAHCE ISTANBUL
20/12/2018 20:00 OLYMPIACOS PIRAEUS vs HERBALIFE GRAN CANARIA
20/12/2018 21:00 KIROLBET BASKONIA VITORIA GASTEIZ vs FC BARCELONA LASSA
21/12/2018 18:00 KHIMKI MOSCOW REGION vs DARUSSAFAKA ISTANBUL
21/12/2018 19:00 ZALGIRIS KAUNAS vs MACCABI FOX TEL AVIV
21/12/2018 20:00 PANATHINAIKOS ATHENS vs AX ARMANI EXCHANGE OLIMPIA MILAN
21/12/2018 20:30 FC BAYERN MUNICH vs REAL MADRID
JORNADA 15
27/12/2018 18:00 KHIMKI MOSCOW REGION vs KIROLBET BASKONIA VITORIA GASTEIZ
27/12/2018 18:15 DARUSSAFAKA ISTANBUL vs OLYMPIACOS PIRAEUS
27/12/2018 20:05 MACCABI FOX TEL AVIV vs AX ARMANI EXCHANGE OLIMPIA MILAN
27/12/2018 21:00 FC BARCELONA LASSA vs ANADOLU EFES ISTANBUL
28/12/2018 19:45 FENERBAHCE ISTANBUL vs REAL MADRID
28/12/2018 20:00 PANATHINAIKOS ATHENS vs CSKA MOSCOW
28/12/2018 20:30 FC BAYERN MUNICH vs BUDUCNOST VOLI PODGORICA
28/12/2018 21:00 HERBALIFE GRAN CANARIA vs ZALGIRIS KAUNAS
JORNADA 16
3/1/2019 18:30 ANADOLU EFES ISTANBUL vs FC BAYERN MUNICH
3/1/2019 20:45 AX ARMANI EXCHANGE OLIMPIA MILANvs BUDUCNOST VOLI PODGORICA
3/1/2019 20:45 REAL MADRID vs MACCABI FOX TEL AVIV
3/1/2019 21:30 HERBALIFE GRAN CANARIA vs KHIMKI MOSCOW REGION
4/1/2019 19:45 FENERBAHCE ISTANBUL vs KIROLBET BASKONIA VITORIA GASTEIZ
4/1/2019 19:00 ZALGIRIS KAUNAS vs CSKA MOSCOW
4/1/2019 20:00 OLYMPIACOS PIRAEUS vs PANATHINAIKOS ATHENS
4/1/2019 21:00 FC BARCELONA LASSA vs DARUSSAFAKA ISTANBUL
JORNADA 17
8/1/2019 18:00 KHIMKI MOSCOW REGION vs FENERBAHCE ISTANBUL
8/1/2019 19:00 ZALGIRIS KAUNAS vs ANADOLU EFES ISTANBUL
8/1/2019 20:00 OLYMPIACOS PIRAEUS vs KIROLBET BASKONIA VITORIA GASTEIZ
8/1/2019 21::30 HERBALIFE GRAN CANARIA vs REAL MADRID
9/1/2019 18:15 DARUSSAFAKA ISTANBUL vs CSKA MOSCOW
9/1/2019 20:00 PANATHINAIKOS ATHENS vs FC BAYERN MUNICH
9/1/2019 20:05 MACCABI FOX TEL AVIV vs BUDUCNOST VOLI PODGORICA
9/1/2019 20:45 AX ARMANI EXCHANGE OLIMPIA MILAN vs FC BARCELONA LASSA
JORNADA 18
Thursday, 10 January 2019 20:00 17:00 ANADOLU EFES ISTANBUL KHIMKI MOSCOW REGION
Thursday, 10 January 2019 20:45 17:45 FENERBAHCE ISTANBUL ZALGIRIS KAUNAS
Thursday, 10 January 2019 20:30 19:30 KIROLBET BASKONIA VITORIA GASTEIZ HERBALIFE GRAN CANARIA
Thursday, 10 January 2019 21:00 20:00 REAL MADRID OLYMPIACOS PIRAEUS
Friday, 11 January 2019 20:00 17:00 CSKA MOSCOW MACCABI FOX TEL AVIV
Friday, 11 January 2019 19:00 18:00 BUDUCNOST VOLI PODGORICA DARUSSAFAKA ISTANBUL
Friday, 11 January 2019 20:30 19:30 FC BAYERN MUNICH AX ARMANI EXCHANGE OLIMPIA MILAN
Friday, 11 January 2019 21:00 20:00 FC BARCELONA LASSA PANATHINAIKOS ATHENS
JORNADA 19
Thursday, 31 January 2019 20:00 17:00 KHIMKI MOSCOW REGION ZALGIRIS KAUNAS
Thursday, 31 January 2019 21:00 19:00 OLYMPIACOS PIRAEUS FC BARCELONA LASSA
Thursday, 31 January 2019 20:30 19:30 FC BAYERN MUNICH FENERBAHCE ISTANBUL
Thursday, 31 January 2019 20:45 19:45 KIROLBET BASKONIA VITORIA GASTEIZ MACCABI FOX TEL AVIV
Friday, 1 February 2019 20:00 17:00 CSKA MOSCOW BUDUCNOST VOLI PODGORICA
Friday, 1 February 2019 20:15 17:15 DARUSSAFAKA ISTANBUL REAL MADRID
Friday, 1 February 2019 21:30 19:30 PANATHINAIKOS ATHENS ANADOLU EFES ISTANBUL
Friday, 1 February 2019 20:00 20:00 HERBALIFE GRAN CANARIA AX ARMANI EXCHANGE OLIMPIA MILAN
JORNADA 20
Thursday, 7 February 2019 20:30 17:30 ANADOLU EFES ISTANBUL HERBALIFE GRAN CANARIA
Thursday, 7 February 2019 19:00 18:00 BUDUCNOST VOLI PODGORICA KHIMKI MOSCOW REGION
Thursday, 7 February 2019 21:05 19:05 MACCABI FOX TEL AVIV OLYMPIACOS PIRAEUS
Thursday, 7 February 2019 21:00 20:00 FC BARCELONA LASSA ZALGIRIS KAUNAS
Friday, 8 February 2019 20:00 17:00 CSKA MOSCOW REAL MADRID
Friday, 8 February 2019 20:45 17:45 FENERBAHCE ISTANBUL PANATHINAIKOS ATHENS
Friday, 8 February 2019 20:30 19:30 KIROLBET BASKONIA VITORIA GASTEIZ FC BAYERN MUNICH
Friday, 8 February 2019 20:45 19:45 AX ARMANI EXCHANGE OLIMPIA MILAN DARUSSAFAKA ISTANBUL
JORNADA 21
Thursday, 21 February 2019 20:00 17:00 CSKA MOSCOW HERBALIFE GRAN CANARIA
Thursday, 21 February 2019 20:30 17:30 ANADOLU EFES ISTANBUL OLYMPIACOS PIRAEUS
Thursday, 21 February 2019 20:45 19:45 AX ARMANI EXCHANGE OLIMPIA MILAN MACCABI FOX TEL AVIV
Thursday, 21 February 2019 21:00 20:00 FC BARCELONA LASSA KIROLBET BASKONIA VITORIA GASTEIZ
Friday, 22 February 2019 20:15 17:15 DARUSSAFAKA ISTANBUL FENERBAHCE ISTANBUL
Friday, 22 February 2019 20:00 18:00 ZALGIRIS KAUNAS BUDUCNOST VOLI PODGORICA
Friday, 22 February 2019 21:00 19:00 PANATHINAIKOS ATHENS KHIMKI MOSCOW REGION
Friday, 22 February 2019 21:00 20:00 REAL MADRID FC BAYERN MUNICH
JORNADA 22
Thursday, 28 February 2019 20:00 17:00 KHIMKI MOSCOW REGION AX ARMANI EXCHANGE OLIMPIA MILAN
Thursday, 28 February 2019 20:45 17:45 FENERBAHCE ISTANBUL ANADOLU EFES ISTANBUL
Thursday, 28 February 2019 21:05 19:05 MACCABI FOX TEL AVIV DARUSSAFAKA ISTANBUL
Thursday, 28 February 2019 20:00 20:00 HERBALIFE GRAN CANARIA PANATHINAIKOS ATHENS
Friday, 1 March 2019 19:00 18:00 BUDUCNOST VOLI PODGORICA FC BAYERN MUNICH
Friday, 1 March 2019 20:30 19:30 KIROLBET BASKONIA VITORIA GASTEIZ ZALGIRIS KAUNAS
Friday, 1 March 2019 21:30 19:30 OLYMPIACOS PIRAEUS CSKA MOSCOW
Friday, 1 March 2019 21:00 20:00 FC BARCELONA LASSA REAL MADRID
JORNADA 23
Thursday, 7 March 2019 20:15 17:15 DARUSSAFAKA ISTANBUL PANATHINAIKOS ATHENS
Thursday, 7 March 2019 20:00 18:00 ZALGIRIS KAUNAS HERBALIFE GRAN CANARIA
Thursday, 7 March 2019 20:30 19:30 FC BAYERN MUNICH MACCABI FOX TEL AVIV
Thursday, 7 March 2019 21:00 20:00 REAL MADRID FENERBAHCE ISTANBUL
Friday, 8 March 2019 20:00 17:00 CSKA MOSCOW AX ARMANI EXCHANGE OLIMPIA MILAN
Friday, 8 March 2019 20:30 17:30 ANADOLU EFES ISTANBUL FC BARCELONA LASSA
Friday, 8 March 2019 19:00 18:00 BUDUCNOST VOLI PODGORICA OLYMPIACOS PIRAEUS
Friday, 8 March 2019 20:30 19:30 KIROLBET BASKONIA VITORIA GASTEIZ KHIMKI MOSCOW REGION
JORNADA 24
Thursday, 14 March 2019 20:00 17:00 KHIMKI MOSCOW REGION REAL MADRID
Thursday, 14 March 2019 20:00 18:00 ZALGIRIS KAUNAS FC BAYERN MUNICH
Thursday, 14 March 2019 21:05 19:05 MACCABI FOX TEL AVIV ANADOLU EFES ISTANBUL
Thursday, 14 March 2019 20:45 19:45 AX ARMANI EXCHANGE OLIMPIA MILAN OLYMPIACOS PIRAEUS
Thursday, 14 March 2019 20:30 20:30 HERBALIFE GRAN CANARIA DARUSSAFAKA ISTANBUL
Friday, 15 March 2019 20:00 17:00 CSKA MOSCOW PANATHINAIKOS ATHENS
Friday, 15 March 2019 20:45 17:45 FENERBAHCE ISTANBUL FC BARCELONA LASSA
Friday, 15 March 2019 20:30 19:30 KIROLBET BASKONIA VITORIA GASTEIZ BUDUCNOST VOLI PODGORICA
JORNADA 25
Tuesday, 19 March 2019 20:00 17:00 ANADOLU EFES ISTANBUL CSKA MOSCOW
Tuesday, 19 March 2019 20:45 17:45 FENERBAHCE ISTANBUL BUDUCNOST VOLI PODGORICA
Tuesday, 19 March 2019 21:00 19:00 OLYMPIACOS PIRAEUS FC BAYERN MUNICH
Tuesday, 19 March 2019 21:00 20:00 FC BARCELONA LASSA HERBALIFE GRAN CANARIA
Wednesday, 20 March 2019 20:15 17:15 DARUSSAFAKA ISTANBUL KHIMKI MOSCOW REGION
Wednesday, 20 March 2019 21:00 19:00 PANATHINAIKOS ATHENS KIROLBET BASKONIA VITORIA GASTEIZ
Wednesday, 20 March 2019 21:05 19:05 MACCABI FOX TEL AVIV ZALGIRIS KAUNAS
Wednesday, 20 March 2019 21:00 20:00 REAL MADRID AX ARMANI EXCHANGE OLIMPIA MILAN
JORNADA 26
Thursday, 21 March 2019 20:00 17:00 CSKA MOSCOW FENERBAHCE ISTANBUL
Thursday, 21 March 2019 20:00 19:00 BUDUCNOST VOLI PODGORICA ANADOLU EFES ISTANBUL
Thursday, 21 March 2019 20:00 19:00 FC BAYERN MUNICH FC BARCELONA LASSA
Thursday, 21 March 2019 20:30 20:30 HERBALIFE GRAN CANARIA OLYMPIACOS PIRAEUS
Friday, 22 March 2019 20:00 17:00 KHIMKI MOSCOW REGION MACCABI FOX TEL AVIV
Friday, 22 March 2019 20:00 18:00 ZALGIRIS KAUNAS DARUSSAFAKA ISTANBUL
Friday, 22 March 2019 20:30 19:30 KIROLBET BASKONIA VITORIA GASTEIZ REAL MADRID
Friday, 22 March 2019 20:45 19:45 AX ARMANI EXCHANGE OLIMPIA MILAN PANATHINAIKOS ATHENS
JORNADA 27
Thursday, 28 March 2019 21:00 19:00 PANATHINAIKOS ATHENS REAL MADRID
Thursday, 28 March 2019 21:05 19:05 MACCABI FOX TEL AVIV HERBALIFE GRAN CANARIA
Thursday, 28 March 2019 20:45 19:45 AX ARMANI EXCHANGE OLIMPIA MILAN FENERBAHCE ISTANBUL
Thursday, 28 March 2019 21:00 20:00 FC BARCELONA LASSA BUDUCNOST VOLI PODGORICA
Friday, 29 March 2019 20:00 17:00 KHIMKI MOSCOW REGION CSKA MOSCOW
Friday, 29 March 2019 20:15 17:15 DARUSSAFAKA ISTANBUL FC BAYERN MUNICH
Friday, 29 March 2019 20:30 19:30 KIROLBET BASKONIA VITORIA GASTEIZ ANADOLU EFES ISTANBUL
Friday, 29 March 2019 21:30 19:30 OLYMPIACOS PIRAEUS ZALGIRIS KAUNAS
JORNADA 28
Thursday, 4 April 2019 20:00 17:00 CSKA MOSCOW KIROLBET BASKONIA VITORIA GASTEIZ
Thursday, 4 April 2019 20:30 17:30 ANADOLU EFES ISTANBUL AX ARMANI EXCHANGE OLIMPIA MILAN
Thursday, 4 April 2019 21:00 18:00 PANATHINAIKOS ATHENS BUDUCNOST VOLI PODGORICA
Thursday, 4 April 2019 21:00 19:00 REAL MADRID ZALGIRIS KAUNAS
Friday, 5 April 2019 20:45 17:45 FENERBAHCE ISTANBUL MACCABI FOX TEL AVIV
Friday, 5 April 2019 20:00 18:00 FC BAYERN MUNICH HERBALIFE GRAN CANARIA
Friday, 5 April 2019 21:30 18:30 OLYMPIACOS PIRAEUS DARUSSAFAKA ISTANBUL
Friday, 5 April 2019 21:00 19:00 FC BARCELONA LASSA KHIMKI MOSCOW REGION